Planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania? Z pewnością więc zdajesz sobie sprawę z tego, że przed tobą spore wyzwanie. Możesz ułatwić sobie zadanie decydując się na skorzystanie z usług jednej z profesjonalnych firm przeprowadzkowych w Krakowie. Nawet wówczas powinieneś jednak wystrzegać się kilku często popełnianych błędów. Oto one.

Nie wybieraj pierwszej lepszej firmy przeprowadzkowej

Obecnie coraz więcej osób korzysta z usług firm przeprowadzkowych. Kraków jest jednym z miast, w których działa ich naprawdę sporo. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy korzystać z pierwszej oferty, którą znajdziemy w internecie. Nie wszystkie firmy są bowiem kompetentne i godne zaufania. Zanim zdecydujemy się na usługi konkretnej załogi, sprawdźmy jakimi opiniami cieszy się np. w sieci, na portalach społecznościowych. Warto również zapytać o doświadczenia swoich znajomych - często są w stanie polecić firmę do przeprowadzki godną zaufania.

Koniecznie zadbaj o podpisanie umowy

Błędy podczas przeprowadzkiGdy uda ci się znaleźć firmę przeprowadzkową, której usługi spełniają twoje oczekiwania pamiętaj o tym, że warto dopełnić wszystkich formalności. Dobre firmy o ugruntowanej renomie same zaproponują ci jej spisanie. W umowie powinny znaleźć się informacje na temat zakresu usług, terminu ich realizacji oraz ceny usług. Jej spisanie jest niezwykle ważne, ponieważ tylko mając umową możesz liczyć na odszkodowanie jeśli twoje mienie zostanie uszkodzone lub złożenie reklamacji, jeśli usługi nie będą wykonane prawidłowo.

Nie zostawiaj pakowania na ostatnią chwilę

Zarówno poszukiwania firmy przeprowadzkowej, jak i pakowanie przedmiotów należy rozpocząć odpowiednio wcześnie. Pamiętajmy, że firmy mają swoje terminy oraz umówionych klientów. Dlatego też lepiej z wyprzedzeniem skontaktować się z firmą i zamówić przeprowadzkę w dogodnym dla nas czasie. Również pakowanie warto rozpocząć na kilka dni przed planowaną przeprowadzką. Zaczynając od rzeczy, z których nie korzystamy na co dzień możemy ułatwić sobie wykonanie zadania i sprawić, że pakowanie nie będzie uciążliwe i męczące.

Zatroszcz się o zabezpieczenie swoich przedmiotów

Pakując przedmioty na czas przeprowadzki bardzo często robimy to w pośpiechu nie troszcząc się o ich odpowiednie zabezpieczenie. To błąd, który może sprawić, że ukochane przez nas rzeczy ulegną uszkodzeniu. W jaki sposób tego uniknąć? Przede wszystkim pamiętajmy o zabezpieczeniach. Warto wykorzystać papier, styropian, folię bąbelkową czy folię stretch. W pudłach, które pakujemy nie powinno być wolnego miejsca, które może spowodować, że rzeczy będą przesuwały się w transporcie.

Pamiętajmy również, by ciężkich przedmiotów nie pakować do dużych kartonowych pudeł, które zwyczajnie mogą nie wytrzymać ciężaru w trakcie przenoszenia i rozerwać się. O wiele lepiej sprawdza się mniejsze opakowania lub pudełka i skrzynki z tworzyw sztucznych.

Podsumowując, przeprowadzka nie musi być trudna i czasochłonna. Wystarczy, że znajdziesz dobrą firmę przeprowadzkową, która cieszy się dobrą opinią oraz unikniesz kilku często popełnianych błędów możesz zyskać pewność, że cały twój dobytek bezpiecznie dotrze pod nowy adres.

Trans-Fach Przeprowadzki Kraków - Orzeł Transportu

Wiemy, że nawet najmniejsza przeprowadzka jest dużym wyzwaniem dla przeprowadzających się, dlatego realizujemy ją szybko, sprawnie i w miarę możliwości - tanio. Oto nasza misja.

Naszym priorytetem jest utrzymanie jakości usług na jak najwyższym poziomie, dlatego chętnie poddajemy się niezależnym ocenom naszych klientów. Od 2018 roku bierzemy udział w plebiscycie branżowym Orły Transportu, którego celem jest wyróżnienie najlepszych firm na rynku. Dołączenie do programu Orły Transportu jest jasnym sygnałem, że dana firma świadczy usługi na wysokim poziomie. Ranking firm jest bowiem sporządzany na podstawie ocen klientów w najbardziej popularnych serwisach z opiniami, w tym - z portali społecznościowych. To właśnie klienci rekomendują uczestników plebiscytu i stanowią niezależne jury oceniające jakość usług. Do programu mogą dołączyć tylko te firmy, które zdobyły ocenę minimum 8 punktów na 10 możliwych do uzyskania. Zdobycie nagrody jest równoznaczne z tym, że zwycięska firma jest liderem w branży, stawia na rozwój, podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, co ma olbrzymie znaczenie w kontekście jakości usług i zadowolenia klientów.

Stronę wyszukiwano po słowach:

przeprowadzki Kraków, przeprowadzki Wieliczka, przeprowadzki Kraków tanio, firma przeprowadzkowa Kraków, przeprowadzka Kraków, transport pianin w Krakowie, przeprowadzki zagraniczne Kraków, przeprowadzki międzynarodowe kraków, przeprowadzki biur kraków, przeprowadzki Kraków cennik, transport kas pancernych kraków, przewóz kas pancernych kraków, profesjonalne przeprowadzki kraków, magazynowanie mienia kraków, firma przeprowadzkowa Kraków, transport mebli kraków, transport fortepianów kraków, przewóz fortepianów Kraków, transport serwerów Kraków, przewóz serwerów Kraków, transport sejfów kraków, przewóz sejfów kraków, przewóz pianin kraków, kraków przeprowadzki, kraków przeprowadzka, przeprowadzki firm kraków, magazynowanie kraków, przechowywanie mienia kraków, przeprowadzki Kraków cena

Copyright © 2022 trans-fach - transport i przeprowadzki na terenie krakowa, małopolski i całej polski. Realizujemy także przeprowadzki zagraniczne na terenie całej europy.
Szybko, solidnie i przez całą dobę!

Realizacja strony: studioalfa.pl - projektowanie stron internetowych.