Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch identycznych przeprowadzek. Wycena usługi przeprowadzkowej zależy od wielu czynników, dlatego abyśmy mogli rzetelnie wycenić Twoją przeprowadzkę, musimy poznać odpowiedzi na kilka pytań:

  • Jaka jest skala przeprowadzki, czyli skąd dokąd ma się odbyć przeprowadzka? Czy chodzi o przeprowadzkę na terenie Krakowa i okolic, przeprowadzkę krajową - cała Polska, a może przeprowadzkę międzynarodową - Europa?
  • Ile rzeczy będzie do przewiezienia? Wystarczą nam szacunkowe informacje odnośnie ilości mebli oraz kartonów.
  • Jaka jest wielkość przewożonych rzeczy oraz ich waga? Chodzi nam przede wszystkim o informację na temat rzeczy ciężkich i gabarytowych, np. duża i ciężka szafa czy pianino.
  • Czy w miejscu przeprowadzki i miejscu docelowym są jakieś utrudnienia, np.: schody, brak windy, wąskie przejścia?

Oczywiście im dłuższa trasa przeprowadzki,więcej utrudnień, więcej ciężkich rzeczy do wyniesienia, przewiezienia i wniesienia, tym przeprowadzka będzie droższa. Możesz również skorzystać z dodatkowej opcji pakowania rzeczy. W przypadku jej wyboru całą przeprowadzką zajmiemy się sami od A do Z. 

Warto wiedzieć, że na terenie Krakowa i okolic gratis dojeżdżamy na miejsce przeprowadzki w celu oględzin i sporządzenia dokładnej wyceny, a także porad, które usprawnią cały proces przeprowadzkowy. 

Dojazd i bezpłatna wycena oraz porada nie zobowiązują Cię do wyboru naszej firmy. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Chcesz wiedzieć, jaka będzie cena Twojej przeprowadzki? Skontaktuj się z nami.

Blog firmy trans-fach przeprowadzki Kraków

Trans-Fach Przeprowadzki Kraków - Orzeł Transportu

Wiemy, że nawet najmniejsza przeprowadzka jest dużym wyzwaniem dla przeprowadzających się, dlatego realizujemy ją szybko, sprawnie i w miarę możliwości - tanio. Oto nasza misja.

Naszym priorytetem jest utrzymanie jakości usług na jak najwyższym poziomie, dlatego chętnie poddajemy się niezależnym ocenom naszych klientów. Od 2018 roku bierzemy udział w plebiscycie branżowym Orły Transportu, którego celem jest wyróżnienie najlepszych firm na rynku. Dołączenie do programu Orły Transportu jest jasnym sygnałem, że dana firma świadczy usługi na wysokim poziomie. Ranking firm jest bowiem sporządzany na podstawie ocen klientów w najbardziej popularnych serwisach z opiniami, w tym - z portali społecznościowych. To właśnie klienci rekomendują uczestników plebiscytu i stanowią niezależne jury oceniające jakość usług. Do programu mogą dołączyć tylko te firmy, które zdobyły ocenę minimum 8 punktów na 10 możliwych do uzyskania. Zdobycie nagrody jest równoznaczne z tym, że zwycięska firma jest liderem w branży, stawia na rozwój, podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, co ma olbrzymie znaczenie w kontekście jakości usług i zadowolenia klientów.

Stronę wyszukiwano po słowach:

przeprowadzki Kraków, przeprowadzki Wieliczka, przeprowadzki Kraków tanio, firma przeprowadzkowa Kraków, przeprowadzka Kraków, transport pianin w Krakowie, przeprowadzki zagraniczne Kraków, przeprowadzki międzynarodowe kraków, przeprowadzki biur kraków, przeprowadzki Kraków cennik, transport kas pancernych kraków, przewóz kas pancernych kraków, profesjonalne przeprowadzki kraków, magazynowanie mienia kraków, firma przeprowadzkowa Kraków, transport mebli kraków, transport fortepianów kraków, przewóz fortepianów Kraków, transport serwerów Kraków, przewóz serwerów Kraków, transport sejfów kraków, przewóz sejfów kraków, przewóz pianin kraków, kraków przeprowadzki, kraków przeprowadzka, przeprowadzki firm kraków, magazynowanie kraków, przechowywanie mienia kraków, przeprowadzki Kraków cena

Copyright © 2022 trans-fach - transport i przeprowadzki na terenie krakowa, małopolski i całej polski. Realizujemy także przeprowadzki zagraniczne na terenie całej europy.
Szybko, solidnie i przez całą dobę!

Realizacja strony: studioalfa.pl - projektowanie stron internetowych.