O firmie

Kim jesteśmy?

Grupą profesjonalistów, która od ponad 15 lat zajmuje się przeprowadzkami biur, lokali użytkowych, firm, szkół, mieszkań prywatnych i domów nie tylko na terenie Krakowa i okolic, ale również całej Polski i Europy.

Orły transportu

Orły Transportu Laureat Plebiscytu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najmniejsza przeprowadzka jest wydarzeniem stresującym, dlatego realizujemy ją szybko, sprawnie i w miarę możliwości - tanio. Oto nasza misja.

Usługi przeprowadzki i przewozu rzeczy świadczymy kompleksowo, co oznacza, że możesz w pełni skupić się na swoich sprawach prywatnych czy celach biznesowych, podczas gdy my od A do Z zajmiemy się Twoją przeprowadzką. Podejmujemy się najtrudniejszych i nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjną cenę przeprowadzki – jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich potrzeb i możliwości finansowych
  • Bezpieczeństwo przeprowadzki – dysponujemy doświadczonymi pracownikami oraz autami z windami załadunkowymi; ponadto każda przeprowadzka ubezpieczona jest na kwotę 500 000 zł
  • Fachowe doradztwo – chętnie dzielimy się wiedzą oraz służymy radą w kwestii prawidłowego i sprawnego przebiegu przeprowadzki

Jak i gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, ale zajmujemy się również przeprowadzkami krajowymi i międzynarodowymi. Wszystko zależy od Twoich wymagań. Bez względu na to czy masz do przewiezienia stolik i krzesła kilka ulic dalej, czy też pragniesz cały swój dobytek przetransportować do Francji - jesteśmy do Twojej dyspozycji 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Przykładowe referencje od naszych Klientów

Poniżej mogą Państwo zobaczyć kilka wybranych referencji od Klientów, dla których wykonywaliśmy przeprowadzki.

LIST REFERENCYJNY - KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Bartłomiej Łukomski

Referencje przeprowadzki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie

Referencja przeprowadzka biura - Narodowy Fundusz Zdrowia Kraków